MIMO 25.10. 2K14

20.10.2014

Skupina drinkART je MIMO vás zve na hudební akci a zase v Kokpitu. Úžasný industriální prostor, kde umění nezná hranice. Zajištěn bude nejen hudebně i vizuálně velmi silný zážitek, ale i skvělé drinky a vegetariánské jídlo.

fb událost zde

VYSTOUPÍ:
Wolf Trap
Lo/ve
Fertilizer
Hitachi II.

Wolf Trap
Byla založena na jaře roku 2013 Edgarem Schwarzem (člen Schwarzprior) https://www.facebook.com/SCHWARZPRIOR) a Lili (výtvarnice). Společně míchají rock’n’roll s post punkem, synthem a elektrem. Mají vlastní galerii v Ostravě.

Lo/ve
Pražský projekt Lo/ve, za kterým stojí výtvarník a hudebník Pavel Ptáčnik a herečka a doktorantka DAMU Markéta Dvořáková. Narozdíl od jiných koncertních verzií jsou jejich tracky dotvořené občas použitým efektem nebo samplem. Koncerty kapely jsou strhující svojí energií a baví nejen
hudebně, ale i způsobem jakým Pavel a Markéta při koncertu komunikují.
http://bandzone.cz/_74672

Hitachi II.
Je experimentální techno, electro, house projekt založený v roce 2008.
Elektronická hudba, která bere inspiraci z 80.let electro funku – Kraftwerk. Až na několik tanečních skladeb, se více orientuje na rytmické basové linky, které jsou založeny na těžkých basových beatech doprovázené akordy taneční syntezátorů a vocoderized / modulovaných vokálů.
https://soundcloud.com/dynamixxprince

Fertilizer
Fertilizer byl náhodně založen ve Zlíně, 11. října 2008. Retrofuturistická kombinace četných forem rockové hudby a hardware syntezátorů, stojí jednou nohou v osmdesátých letech, zatímco druhá vykračuje do vzdálené budoucnosti. Toto zdánlivě nesourodé uskupení celkem úspěšně hnojí hlavy nepoučitelných zvědavců.
http://bandzone.cz/fertilizer

+ VJ´S

+ vegetarian food
+ voda s citrónem

VSTUP 99Kč

You must be logged in to post a comment.

MIMO 25.10. 2K14